Miarą naszej jakości jest sposób wsparcia naszych klientów. Znamy i rozumiemy ich potrzeby. Wybierając PercoTop, nie tylko zyskasz wyjątkowy system farb i lakierów, lecz także wsparcie specjalistów.

Nasz zespół ekspertów wspiera naszych klientów poprzez udoskonalenia procesów, szkolenia z zakresu aplikacji. Dostarczamy również dokumenty ze specyfikacjami oraz pomagamy określić prawidłowe systemy farb i lakierów do każdego podłoża, łącznie z dużymi powierzchniami znachodzącymi na siebie warstwami rozpylania.

W ramach naszego zobowiązania wobec naszych klientów zadbaliśmy o to, aby PercoTop® był łatwy w użyciu z zachowaniem optymalnego czasu schnięcia. Lakier można nakładać wszystkimi typowymi urządzeniami takimi jak tradycyjne pistolety natryskowe, systemy Airles , Airmix wykorzystujące sprężone powietrze. PercoTop® również dobrze schnie, zarówno na wolnym powietrzu, w kabinie lub pod wpływem promiennika podczerwieni. Wynikiem jest doskonała powłoka.

Nasz zespół ekspertów:

  • Doradztwo w wyborze właściwego systemu powłok dla dowolnego rodzaju podłoża i dla różnych zastosowań
  • Pomaga zoptymalizować procesy pracy, aby zaoszczędzić materiał, czas i pieniądze
  • Wspiera cię w znalezieniu najlepszej kombinacji powłoki i technologii aplikacji i / lub produkcji sprzęt
  • Zapewnia szkolenie
  • Pomaga w sprawach związanych z prawodawstwem, np. VOC wytyczne, przepisy REACH
  • Przedstaw wytyczne, a pomoże w przygotowaniu specyfikacji i dokumentacji

Potrzebujesz szkolenia, napisz, zorganizujemy je w dogodnym na Państwa terminie, wraz z certyfikatem potwierdzającym nabyte umiejętności.