Lakiery bezbarwne PercoTop są dostępne w wersji HS – wysoka zawartość cząstek styałych  jak również MS – średnia.

PercoTop® 2K MS Clearcoat CS802

Dwukomponentowy lakier bezbarwny oparty na żywicy akrylowej, o średniej zawartości ciał stałych. Zapewnia doskonałe właściwości przepływu, szybkie schnięcie i nienaganny wygląd.

PercoTop® 2K MS Clearcoat CS803

Dwukomponentowy lakier bezbarwny oparty na żywicy akrylowej, o średniej zawartości ciał stałych. Wyróżnia go bardzo wysoki poziom połysku

PercoTop® 2K HS Clearcoat CS805

Dwukomponentowy lakier bezbarwny oparty na żywicy akrylowej, o wysokiej zawartości ciał stałych. Łączy łatwość i szybkość z różnorodnością sposobów aplikacji. Zapewnia szybkie schnięcie i dobre właściwości przepływu.

PercoTop® 2K HS Power Clearcoat CS807

Wszechstronny dwukomponentowy poliuretanowy lakier bezbarwny oparty na żywicy akrylowej, o wysokiej zawartości ciał stałych. Idealnie nadaje się do dużych powierzchni i elementów o skomplikowanym kształcie dzięki wysokiej odporności na gięcie i znakomite wchłanianie mgły lakierniczej. Przy odpowiedniej proporcji aktywatora, daje możliwość zastosowania technologii antygraffiti.

PercoTop® 2K HS Helacryl Clearcoat CS811

Specjalny dwukomponentowy poliuretanowy lakier bezbarwny oparty na żywicy akrylowej. Charakteryzuje się wysoką elastycznością i doskonałą przyczepnością do wielu metalowych i plastikowych podłoży. Dzięki temu pozwala na ochronę różnych materiałów, jednocześnie zachowując ich oryginalny wygląd.