Od szpachli służących do wygładzania dużych powierzchni, po produkty do usuwania małych i średnich nierówności oraz tych, które mogą być stosowane w wysokich temperaturach, mamy pełną gamę produktów.

PercoTop® Putty CS160

Od szpachli do wygładzania dużych powierzchni o średniej do grubej powierzchni, do szpachlówek, które mogą być stosowane w wysokich temperaturach, mamy pełny gamę produktów

PercoTop® Sprayable Putty CS161

Dwukomponentowa szpachla natryskowa stworzona do wgładzania dużych powierzchni ze średnią lub szorstką powierzchnią. Łatwość aplikacji pistoletem i szlifowania.

PercoTop® High Temperature Putty CS162

Dwukomponentowa szpachla w technilogii nienasyconej żywicy poliestrowej zaprojektowana dla dużych i bardzo dużych powierzchni dzięki 30-minutowej żywotności i aplikacji bez igiełkowania. Ta szpachla jest odporna na wysokie temperatury, wiedz może być pokryta proszkami – max 30 minut w 180°C.

PercoTop® Thixoflex Putty CS165

Dwukomponentowa szpachla o właściwościach tiksotropowych, co sprawia że idealnie nadaje się do aplikacji grubopowłokowych. Łatwość nakładania i szlofowania dają stabilną gładką powierzchnię o dużej wytrzymałości